Ми раді вітати Вас на сайті нашої Кузні «Зейкан», що знаходиться в центрі Закарпаття, в Іршавському районі, який славний своїми ковальськими традиціями, що сягають коріннями у середньовіччя, коли ці землі належали до Австро-Угорської імперії. Недалко від нас знаходиться відома всьому світу та єдина у Європі що збереглася у робочому стані водяна кузня «Гамора» у селі Лисичево. Також є багато інших вже сучасних кузень у навколишніх селах.
 

Наша кузня була заснована в 1998 році мною, Зейканом Петром Івановичем, фанатом цієї балгородної та важкої справи. Це сімейне підприємство. А на сьогоднішній день це вже династія, бо справу разом з батьком продовжують мої сини - Євген та Петро.

Все починалося з невеликої кімнати площею 25 м.кв., одного звичайно саморобного горнила, старовинної бабки та набору старовинних ковальських інструментів, що дісталися у спадщину голові династії від його діда.
Кузня розрослася до площі більш як 5000 м.кв. За цей період нами зроблена велика кількість замовлень, що розійшлися по всьму світу, від Уралу до Берліну. А наш інвентар це  різноманітні станки та пристосування, які допомагають нам у важкій роботі з металом. Багато із станків є унікальним, бо зроблені нами на основі нашого багаторічного досвіду.

А працюємо ми не тільки з простим залізом але й з неіржавіючим, з кольоровими металами - мідь, латунь, бронза, алюміній. Також часто ми застосовуємо поєднання у виробах заліза та різноманітних сортів цінної та рідкісної деревини, як от дуб, бук, граб, липа, явір, ясен, черешня, груша, шовковиця і звичайно ж горіх грецький.

2011 року ми перемістили наші виробничі потужності у село Мала Розтока , після короткого періоду адаптації на новому місці , ми налагодили воробництво твердопаливних котлів .
2012 року ми почали виготовляти, для себе , устаткування для Обробки каменю , на протязі декількх місяців ми ввели в експлуатацію наш камяний цех , в якому ми запустили виготовлення бруківки камяної з андизито-базальта , граніта і піщаника.
2013 року ми виробили і запровадили додаткове устаткування , і почали виготовляти поліровану плитку , памятники , елементи інтерєру ...
2014 року був воготовлений наш перший станок з ЧПУ , який розпочав наш додатковий напрямок - Виробництво устаткування , вже не тільки для себе , а і для наших клієнтів 

Про нас